Edhe kete sezon Milan Club Albania do nise anetarsimet e reja per sezonin e ri qe nis ne fund te gushtit. Me shpresen per nje Milan ndryshe kete vit nisim anetarsimet ne MCA.
Anetaret e rinj do te perfitojne karten e anetarsimit disa dhurata qe vijne nga Milano si dhe marrin pjese ne udhetimet tona ne San Siro dhe ne cdo event tjeter te organizuar ne Shqiperi vetem per shumen e 1000 lekesh per te gjithe sezonin 2016-2017.
Te gjithe presim dicka ndryshe kete vit dhe shpresojme qe merkato te sjelle emra ti rinj dhe me me shume kualitet per skuadren e Montelles, pas konfirmimit sot nga vete Berlusconi per shitjen e aksioneve te grupit Kinez urojme qe gjerat do te ndryshojne per mire ndryshe nga 4 vitet e fundit.
Duke ju Uruar suksese per Sezonin e ri ju pershendesim dhe ju ftojme te bashkoheni me grupin Zyrtar te Milanit ne Shqiperi !!

STAFI MILAN CLUB ALBANIA

mca13
image-89