Eventi rradhes te djelen Fiorentina – Milan ne Tirane me MCA

AC Milan Club Albania ka menduar te organizoje eventin e rradhes Fiorentina vs Milan tek “Murphy’s Irish Alley”.

Ambienti ndodhet midis Lizard dhe Charls dhe per te gjithe ate qe nuk arrije ta gjejne mund te kontaktojne dhe ne numrat e kontaktit. (0695282364)

Ta nisim me kembe te mbare kete sezon te ri qe po na pret.

Po ashtu kush deshiron mund te anetaresohet dhe ne Milan Club Albania.
Per tu antarsuar nevojitet nje mjet identifikimi si dhe nje shume prej 20 mije lekesh te vjetra dhe perfitoni:
- Karten e antarsimit qe ju ben ju nje tifoz zyrtar te Milanit ne Shqiperi.
-Dhuratat qe te dergohen nga Milani si psh: postera,canta,kalendare etj
-Nje bluze te Milan Club Albania
-Nje dhurate shtese nga Milan Club Albania.

EKZISTON dhe antarsimi i thjeshte qe kushton 10 mije leke te vjetra dhe ju perfitoni karten e antarsimit dhe dhuratat qe dergon Milani.
Ju gjithashtu do te njoftoheni per cdo event qe do zhvillohet ne Tirane per te pare ndeshjet sebashku po ashtu edhe kur te bejme udhetimet per ne San Siro kunder Interit edhe Juventusit kush ka mundesi mund te vije me nje pagese te favorshme pasi kur je antar i Milan Club Albania perfitoni ulje.

Shpresojme te jemi me shume se heren e shkuar dhe te festojme akoma me shume..

kontakte:
Elton Guranjaku

milanclub1
image-74

Klajd Ballabani
Fb: http://www.facebook.com/klajdi.ballabani
cel: 0695282364(Club)

Ju mirepresim :)